W okresie letnim postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się sztuce, co prawda sprzedajemy farby przemysłowe, ale stwierdziliśmy, że jesteśmy bardzo blisko powiązani poprzez magię kolorów, którą znaleźliśmy w dziełach polskiej aktorki Agaty Załęckiej.

„Earth on fire” powstał z barw logo naszej firmy…jest to połączenie farb oraz jednocześnie róży, które symbolizują obecną działalność Piotra Warlinskiego oraz jego poprzednie lata pracy we florystyce. Obraz jest dostępny w naszym biurze Paint Coat Consulting  przy ul. Towarowej 36 F w Bydgoszczy. Abstrakcja czerwieni i złota jest idealnym odzwierciedleniem temperamentu jeden z osób pracujących w naszym teamie i wraz z trzecim „Quo vadis?” będzie zdobił prywatny gabinet Paint Coat by Lankwitzer gdzieś bardzo daleko na pięknym Podlasiu.

Zachęcamy do odwiedzin fanpage Pani Agaty, można tam znaleźć wiele ciekawych połączeń artystycznych, zabaw kolorami a być może jedno z nich będzie zdobiło ścianę Twojego domu, mieszkania lub biura? Napisz i doradź się.

Część zdjęć z naszej galerii jest prywatną własnością a druga część pochodzi ze strony autorki prac.

https://www.facebook.com/AgataZaleckaOfficial

 

Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram