Zapraszamy do naszej galerii podsumowującą Międzynarodowe Targi Trako 2021, które odbyły się na Amber Expo w Gdańsku w dniach 21-24.09.2021. Wydarzenie skupiło m.in. producentów urządzeń i usług z branży kolejowej, instytucji działających na rzecz kolei oraz przewoźników kolejowych z Polski i Europy.

Na Amber EXPO zaprezentowano skład EZT 654 Regio Jet – pierwszy polski elektryczny zespół trakcyjny przystosowany do eksploatacji na sieciach kolejowych w Europie o zasilaniu prądem zmiennym. Ta prezentacja była dla nas najważniejsza, ponieważ EZT został pomalowany systemem Lankwitzer i wyprodukowany przez naszego wieloletniego klienta PESA Bydgoszcz. Pojazd eksploatowany będzie w województwie Usteckim (Czechy).
PESA Bydgoszcz i FPS H. Cegielski  zaprezentowali podczas swoje najnowsze pojazdy. Bydgoski producent odsłonił lokomotywę manewrową z ogniwami wodorowymi, FPS – nowy pojazd trakcyjny z platformy Plus.

Paint Coat Consulting po raz pierwszy brało udział w tym wydarzeniu jako wystawca. Była to doskonała okazja na rozmowę z dotychczasowymi klientami jak również i potencjalnymi a zainteresowania na naszym stoisku nie brakowało. Jesteśmy w trakcie dalszych działań, tak aby targi zaowocowały kolejnymi projektami. Stoisko D47 dzieliliśmy razem z firmą Chate a naszymi partnerami było European Coatings Laboratory z Prostejov. Ze strony Paint Coat by Lankwitzer byli obecni: Piotr Warlinski, Emilia Jaśkiewicz, Danka Warlinska i Adam Warlinski oraz „Edek” ( lakiernik do zdjęcia).
ECL: Dagmar Pišťáková-Ambrosová oraz Jaroslav Śliž

Jednym z inspirujących spotkań był wykład pierwszego Polaka w kosmosie czyli Mirosława Hermaszewskiego. Warto było oderwać się z torów i polecieć w przestrzeń wszechświata 🙂

Nasz mocny skład idealnie uzupełniał się umiejętnościami oraz godnie reprezentował Lankwitzer Premium Coatings w branży kolejowej.

 

 

 

 

Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram