Końcówka kwartału była dla Paint Coat Consulting bardzo intensywna od konferencji wodorowej w Poznaniu po tragi Innotrans w Berlinie. W naszej branży okres ten jest zawsze najbardziej skupiony na spotkaniach z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Fot. Targi InnoTrans w Messe Berlin, 20-23 września 2023. Reprezentowały nas Emilia Jaśkiewicz i Monia Jadach. Spotkanie z naszymi kolegami z Lankwizter Premium Coatings oraz gigantem produkcyjnym firmą Alstom.

Paint Coat nie było wystawcą podczas InnoTrans, jednak każda godzina pobytu, była zaplanowana na rozmowy z firmami branży kolejowej.
Lokomotywa wodorowa SM42-6Dn naszego klienta PESA Bydgoszcz SA, z powodzeniem przyciągała gości targów oraz innych wystawców. Dostępność kolejnego napędu w pociągach otwiera nowe możliwości na rynku. Przyszłość należy do takich firm jak bydgoski producent pojazdów szynowych.
Stoisko Skoda Group z pewnością należało do jednych z widocznych na InnTrans. Mieliśmy okazję zamienić kilka słów z polskim przedstawicielem tego producenta.

Wyeksponowanie pojazdów Skoda to trzeba było pokazać na naszym foto!

Przerwa na kawę 🙂 obowiązkowo!

Zwiedziliśmy wszystkie pojazdy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Na zdjęciu Alstom Coradia z rodziny wysokoprężnych i elektrycznych zespołów trakcyjnych przeznaczone do usług międzymiastowych oraz regionalnych.
Siemens, wieloletni partner biznesowy Lankwitzer Premium Coatings.
Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram