Lubię Na Mokro

Nowa jakość w lakierowaniu mokrym.

Profesjonalne lakiery dla wszystkich

 

Lankwitzer to profesjonalne farby również dla użytku prywatnego/amatorskiego. Naszymi farbami naprawisz płot, bramę, dach: stalowy ocynkowany a nawet miedziany.

Zabezpieczenie i renowacja w przemyśle

 

Odpowiadasz za utrzymanie obiektów maszyn i innych urządzeń? Nasza oferta jest skierowana dla Ciebie. Lankwitzer to idealne rozwiązanie do renowacji maszyn, rurociągów, dźwigów, pojazdów itd

Elementy ruchome i części maszynowe

 

Powłoka lakiernicza jest sucha już po 15 minutach, przy jednoczesnym zachowaniu żywotności mieszaniny nawet do 24 godzin. Z nami lakierowanie na mokro jest szybsze i tańsze niż alternatywa proszkowa.

Byłem jednym z tych którzy nie wierzyli że farba mokra może wyschnąć w kilka minut przy 21*C. Musiałem sam dotknąć, powąchać i podrapać . Gdyby nie fakt  że sam pomalowałem a następnie mierzyłem czas na stoperze, nigdy bym nie uwierzył. Dzisiaj muszę przyznać że farba EvoKur Lankwitzer Premium Coatings to zupełna nowość na rynku. Łatwość nakładania i szybkość schnięcia ( kilkanaście minut ) to coś czego ja dotknąłem i uwierzyłem.

Tomasz Twarowski

Specjalista powłok lakierniczych, Lankwitzer GmbH

Idealne rozwiązania na renowację dachów i powierzchni pokrytych blachami. Rocznie odnawiamy od kilku do kilkunastu hipermarketów , główny powód to zmiana kolorystyki firmy. Farba z oferty Lankwitzer na powłoki trudno przyczepne jest idealna na wszelkiego rodzaje tworzywa, miedź, ocynk, powierzchnie pomalowane proszkiem. Kilkanaście lat współpracy z Paint Coat Consulting i żadnej reklamacji.

Maciej Gert

Specjalista powłok lakierniczych, Lankwitzer GmbH

Podkłady Lankwitzera są jak to w branży mówimy, idioto-odporne. Trzeba naprawdę bardzo chcieć aby zepsuć powłokę lub sam produkt. Malujemy różne konstrukcje stalowe i wszędzie tam gdzie tylko możemy przekonać klienta aby nam zaufał, stosujemy podkłady z Paint Coat Consulting – Lankwitzer. Naprawdę wiedzą co sprzedają. Gorąco polecam.

Jan Kuźma

Specjalista powłok lakierniczych, Lankwitzer GmbH

Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram