Lakierniczy Consulting Technologiczny

Konsultacje i  na terenie Bydgoszczy i Całej Polski

Konsultacje i doradztwo wykonywane jest przez nasz Bydgoski personel, z wieloletnim doświadczeniem w branży lakiernictwa przemysłowego i dekoracyjnego. W branży antykorozyjnej posiadamy kompleksowe wykształcenie i profesjonalne przygotowanie technologiczne – nasi specjaliści od lakierów przemysłowych  legitymują się certyfikatami krajowymi i międzynarodowymi : IBDiM i FROSIO.

Tworzymy dokumentację technologiczną dla procesu zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych, oraz malowania nawierzchniowego – dekoracyjnego. Nasi specjaliści przygotowują kompletną dokumentację i plany antykorozyjne dla elementów przemysłowych. W przypadku pracy z elementami pokrytymi uprzednio lakierem, prowadzimy prace reperacyjne i tworzymy dokumentację procesów naprawczych powłok lakierniczych.

Co robimy?

Audyt procesu przygotowania i malowania
Badanie jakościowe przed wprowadzeniem systemów QA
Dobór technologi primingu powierzchni do lakierowania
Określenie parametrów przygotowania procesu lakierniczego

Wsparcie Techniczne

Bierzemy pod uwagę normy i wymagania środowiskowe – na tej podstawie dobieramy systemy antykorozyjne i lakiernicze dla naszych klientów w Bydgoszczy i na terenie całej Polski. Określamy parametry prowadzenia procesów lakierniczych i prowadzimy z naszymi odbiorcami fachowe warsztaty techniczne.

Zamów audyt >

Sprzęt i Narzędzia

Nie pozostawiamy naszych klientów samych. Pomagamy w doborze sprzętu lakierniczego oraz metod wyoknywania natrysków lakierniczych. Tworzymy dla Was karty pomiarowe i dzienniki malowania. Szkolimy – zarówno wyjazdowo, na lokalizacji wskazanej przez klienta, jak i lokalnie, w naszej siedzibie w Bydgoszczy.

Pomoc >

Potrzebujesz wsparcia specjalistów?

 

Napisz do nas >
Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram