Wiedza

Wiemy co robimy. Nasz wysokowykwalifikowany zespół nieustannie bierze udział w szkoleniach i warsztatach.

Doświadczenie

Pracujemy z lakierami przemysłowymi od 2005 roku. To już szczęśliwe 14 lat doświadczenia w lakiernictwie.

Wsparcie

Nie tylko sprzedajemy. Szkolimy naszych klientów do pracy z lakierami Lankwitzer w Bydgoszczy i całej Polsce.

Jakość

Lakiery Lankwitzer wiodą prym w branży. Giganci wszystkich sektorów stosują je na codzień w produkcji.

Kilka słów o nas

Początek naszej pracy z lakierami przemysłowymi sięga 2005 roku. Początkowo działaliśmy w ramach wewnętrznych struktur Lankwitzer Polska, na różnych stanowiskach w Bydgoszczy. Z upływem lat nabyta fachowa wiedza oraz zaufanie zarówno producenta, jak i klientów pozwoliły nam otworzyć własną firmę – Paint Coat Consulting — od 2014 roku, bezpośredniego dystrybutora lakierów przemysłowych Lankwitzer z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Towarowej 36/F.

W naszej ofercie znajdują się również produkty z mieszalników Farbexpress, które wraz z pozostałymi produktami Lankwitzer Premium Coatings, znajdują szerokie zastosowanie w metalurgii i przemyśle metalowym.

Nasze lakiery wykazują się znakomitymi parametrami w trakcie pracy ze stalą zwykłą i nierdzewną. Świetnie nadają się do lakierowania cynku i aplikacji powłok zabezpieczających na elementach aluminiowych.

Lakiery Lankwitzer, zarówno w wersji konwencjonalnej — samoutwardzalnej, jak i wersji UV, w której proces polimeryzacji inicjowany jest przez foto aktywatory reagujące na światło w paśmie ultrafioletowym. Więcej szczegółów technicznych o naszych lakierach przemysłowych znajdziecie Państwo w zakładce — Lakiery.

Piotr Warlinski

Piotr Warlinski

CEO - Właściciel

15 lat współpracy z Producentem lakierów przemysłowych Lankwitzer Premium Coatings, w tym 10 lat jako doradca handlowo-techniczny. Od roku 2004 przeprowadził wiele wdrożeń i audytów technicznych zakończonych poprawą jakości i zwiększeniem wydajności lakierni na terenie Bydgoszczy i całej Polski. 

Danka Warlinska

Danka Warlinska

Dział Sprzedaży

Posiada czternastoletnie doświadczenie zawodowe jako doradca Klienta, a od 5 lat zarządza działem sprzedaży w Paint Coat Consulting w Bydgoszczy. Zawsze za najwyższy priorytet stawia sobie satysfakcję klientów.

Emilia Jaśkiewicz

Emilia Jaśkiewicz

Dział Marketingu

Od 12 lat zajmuje się handlem i sprzedażą. Pracowała nie tylko dla firm związanych z branżą lakierniczą – pierwsze szlify zdobywała w firmie doradczo – szkoleniowej. Absolwentka studiów: Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw, oraz licencjonowany manager ds. sportu z ukierunkowaniem: Marketing poprzez sport.
Piotr Langer

Piotr Langer

Logistyka i Magazyn

Jego 16 – letnie doświadczenie magazynowo – logistyczne pozwala nam rzetelne i terminowo realizować Państwa zamówienia. Ze względu na pasję jaką jest trenowanie młodzieży w piłkę nożną, wzmacnia swoje umiejętności zarządzania oraz planowania zarówno w pracy z lakierami przemysłowymi, jak i w życiu prywatnym.
Follow by Email
Facebook
Google+
Twitter