Wiedza

Wiemy co robimy. Nasz wysokowykwalifikowany zespół nieustannie bierze udział w szkoleniach i warsztatach.

Doświadczenie

Pracujemy z lakierami przemysłowymi od 2005 roku. To już szczęśliwe 16 lat doświadczenia w lakiernictwie.

Wsparcie

Nie tylko sprzedajemy. Szkolimy naszych klientów do pracy z lakierami Lankwitzer w Bydgoszczy i całej Polsce.

Jakość

Lakiery Lankwitzer wiodą prym w branży. Giganci wszystkich sektorów stosują je na codzień w produkcji.

Kilka słów o nas

Początek naszej pracy z lakierami przemysłowymi sięga 2005 roku. Początkowo działaliśmy w ramach wewnętrznych struktur Lankwitzer Polska, na różnych stanowiskach w Bydgoszczy. Z upływem lat nabyta fachowa wiedza oraz zaufanie zarówno producenta, jak i klientów pozwoliły nam otworzyć własną firmę – Paint Coat Consulting — od 2014 roku, bezpośredniego dystrybutora lakierów przemysłowych Lankwitzer z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Towarowej 36/F.

W naszej ofercie znajdują się również produkty z mieszalników Farbexpress, które wraz z pozostałymi produktami Lankwitzer Premium Coatings, znajdują szerokie zastosowanie w metalurgii i przemyśle metalowym.

Nasze lakiery wykazują się znakomitymi parametrami w trakcie pracy ze stalą zwykłą i nierdzewną. Świetnie nadają się do lakierowania cynku i aplikacji powłok zabezpieczających na elementach aluminiowych.

Lakiery Lankwitzer, zarówno w wersji konwencjonalnej — samoutwardzalnej, jak i wersji UV, w której proces polimeryzacji inicjowany jest przez foto aktywatory reagujące na światło w paśmie ultrafioletowym. Więcej szczegółów technicznych o naszych lakierach przemysłowych znajdziecie Państwo w zakładce — Lakiery.

Piotr Warlinski

Piotr Warlinski

Prezes Zarządu

19 lat współpracy z Producentem lakierów przemysłowych Lankwitzer Premium Coatings, w tym 10 lat jako doradca handlowo-techniczny. Od roku 2004 przeprowadził wiele wdrożeń i audytów technicznych zakończonych poprawą jakości i zwiększeniem wydajności lakierni na terenie Bydgoszczy i całej Polski.

Emilia Jaśkiewicz

Emilia Jaśkiewicz

Dyrektor ds. Operacyjnych i Sprzedaży

Od 2007 roku pracuje w handlu i doradztwie. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi firmami pod kątem audytów, szkoleń, strategii marketingowej oraz strategii sprzedażowej połączonej z pracą zespołową. Absolwentka studiów: Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Z pasji licencjonowany manager ds. sportu.

Monika Jadach

Monika Jadach

Kierownik oddziału

Absolwentka rachunkowości I organizacji przedsiębiorstw. Moje 7 letnie doświadczenie jako przedsiębiorca w branży handlowej oraz paliwowej pozwoliło zgłębić tajniki obsługi klienta zarówno ze strony kupującego jak i sprzedawcy co konsekwentnie realizuje w obsłudze klienta na co dzień.

Aneta Hebel

Aneta Hebel

Specjalista ds. Sprzedaży

Pracownik z wykształceniem Technika rachunkowości.
Praktyka w branży handlowej jest cennym aktywem dla kontaktu z klientem.
Dodatkowo aktywnie angażuje się w wolontariat, co pokazuje zaangażowanie i chęć pomocy innym.

Sonia Michalska

Sonia Michalska

Kierownik sprzedaży

W Paint Coat objęła stanowisko kierownika sprzedaży. Odpowiedzialna za przygotowanie ofert kontakt oraz współpracę z klientami.
Głównymi cechami jest bardzo dobra umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych oraz szybkość działania.
Z wykształcenia technolog chemiczny wraz 9 letnim doświadczeniem w branży kolejowej.
Na co dzień mama Oliwiera oraz właścicielka dwóch kotów. Miłośniczka podróży, dobrej kuchni oraz kina.

Paweł Warliński

Paweł Warliński

Magazynier - Kierowca

Kierowca i magazynier mający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową, a także produkcyjną. Sumienność i jakość stawia na pierwszym miejscu. Dzięki cierpliwości i pozytywnemu nastawieniu do ludzi potrafi idealnie odnaleźć się w „Drużynie PCC”. Prywatnie od kilku lat instruktor tańca bachaty, która jest dla każdego kto ma choć troszeczkę chęci i czasu. Do zobaczenia w Paint Coat Consulting i na parkietach

Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram