Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/trabant/ftp/paintcoat_new/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 1418
O firmie | Paint Coat Consulting | Lankwitzer Lakiery Przemysłowe| Bydgoszcz

Wiedza

Wiemy co robimy. Nasz wysokowykwalifikowany zespół nieustannie bierze udział w szkoleniach i warsztatach.

Doświadczenie

Pracujemy z lakierami przemysłowymi od 2005 roku. To już szczęśliwe 16 lat doświadczenia w lakiernictwie.

Wsparcie

Nie tylko sprzedajemy. Szkolimy naszych klientów do pracy z lakierami Lankwitzer w Bydgoszczy i całej Polsce.

Jakość

Lakiery Lankwitzer wiodą prym w branży. Giganci wszystkich sektorów stosują je na codzień w produkcji.

Kilka słów o nas

Początek naszej pracy z lakierami przemysłowymi sięga 2005 roku. Początkowo działaliśmy w ramach wewnętrznych struktur Lankwitzer Polska, na różnych stanowiskach w Bydgoszczy. Z upływem lat nabyta fachowa wiedza oraz zaufanie zarówno producenta, jak i klientów pozwoliły nam otworzyć własną firmę – Paint Coat Consulting — od 2014 roku, bezpośredniego dystrybutora lakierów przemysłowych Lankwitzer z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Towarowej 36/F.

W naszej ofercie znajdują się również produkty z mieszalników Farbexpress, które wraz z pozostałymi produktami Lankwitzer Premium Coatings, znajdują szerokie zastosowanie w metalurgii i przemyśle metalowym.

Nasze lakiery wykazują się znakomitymi parametrami w trakcie pracy ze stalą zwykłą i nierdzewną. Świetnie nadają się do lakierowania cynku i aplikacji powłok zabezpieczających na elementach aluminiowych.

Lakiery Lankwitzer, zarówno w wersji konwencjonalnej — samoutwardzalnej, jak i wersji UV, w której proces polimeryzacji inicjowany jest przez foto aktywatory reagujące na światło w paśmie ultrafioletowym. Więcej szczegółów technicznych o naszych lakierach przemysłowych znajdziecie Państwo w zakładce — Lakiery.

Piotr Warlinski

Piotr Warlinski

CEO - Właściciel

15 lat współpracy z Producentem lakierów przemysłowych Lankwitzer Premium Coatings, w tym 10 lat jako doradca handlowo-techniczny. Od roku 2004 przeprowadził wiele wdrożeń i audytów technicznych zakończonych poprawą jakości i zwiększeniem wydajności lakierni na terenie Bydgoszczy i całej Polski. 

Emilia Jaśkiewicz

Emilia Jaśkiewicz

COO - Dyrektor ds. Operacyjnych

Od 2007 roku pracuje w handlu i doradztwie. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi firmami pod kątem audytów, szkoleń, strategii marketingowej oraz strategii sprzedażowej połączonej z pracą zespołową. Absolwentka studiów: Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Z pasji licencjonowany manager ds. sportu.
Danka Warlinska

Danka Warlinska

Kierownik Oddziału

Posiada czternastoletnie doświadczenie zawodowe jako doradca Klienta, a od 2014 roku zarządza działem sprzedaży w Paint Coat Consulting w Bydgoszczy. Zawsze za najwyższy priorytet stawia sobie satysfakcję klientów.

Piotr Langer

Piotr Langer

Logistyka i Magazyn

Jego 16 – letnie doświadczenie magazynowo – logistyczne pozwala nam rzetelne i terminowo realizować Państwa zamówienia. Ze względu na pasję jaką jest trenowanie młodzieży w piłkę nożną, wzmacnia swoje umiejętności zarządzania oraz planowania zarówno w pracy z lakierami przemysłowymi, jak i w życiu prywatnym.
Adam Warlinski

Adam Warlinski

Digital Marketing

11 lat pracy w branży nadruków reklamowych, pozwoliły mu zdobyć nie małe doświadczenie z zakresu szeroko rozumianej grafiki i design’u. Od 2017r. zajmuje się również nagrywaniem i montowaniem filmów co też prężnie wykorzystuje w PCC. Prywatnie trener personalny/grupowy oraz pasjonat aktywnego stylu życia.

Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram