Gruntoemalia EvoProtect 202 Lankwitzer – malowanie „na raz”.

Bardzo często słyszymy od Was pytanie: ” Chciałbym pomalować szybko i w jednej warstwie, czy macie dla mnie odpowiedni produkt?”. Co za tym idzie wedle życzenia i potrzeby, zadaniem gruntoemalii jest stworzenie szybkiego jednowarstwowego systemu do wymalowania konstrukcji np. pojazdów specjalnych zwiększając ich trwałość i efekt dekoracyjny, dla środowiska korozyjnego C3-C4. Mogą to być również konstrukcje stalowe hali lub po prostu standardowe ogrodzenia wokół domu lub firmy. Nawiązując do obecnej pory roku to urządzenia takie jak pługi śnieżne zostały również nie raz zabezpieczone farbą producenta Lankwitzer. Jest idealna na stal oczyszczoną strumieniowo ściernie, stal gładką oraz nawet na stare powłoki.

EvoProtect 202, gruntoemalia poliuretanowa zapewnia szybkoschnącą powłokę o wysokiej trwałości barwy i połysku, którą w późniejszym etapie cechuje bardzo dobra odporność chemiczna oraz mechaniczna. Farba ta pozwala również nakładać grube warstwy bez zacieków tworząc gładką powłokę w półpołysku ( 80% odbicia światła). Wszelkie właściwości są według norm ISO 12944-5.

Dodatkowymi zaletami są: zwiększenie przepustowości malarni oraz znaczące przyspieszenie procesu malowania w stosunku do stosowanych powszechnie systemów 1K.

Zdjęcia słupków do ogrodzenia w kolorze zieleni zostały wystawione celowo dla zobrazowania przykładu, ponieważ zostały pomalowane przez Panią, która nigdy nie miała styczności z aplikacją farb przemysłowych. Pokazuje to jak wygodne i proste jest zastosowanie EvoProtect 202.

 

 

Follow by Email
Facebook
Youtube
LinkedIn
Instagram